Võõras sõber

Järjest rohkem ja rohkem paneb tänapäevane elustiil ja -tempo inimesi olukordadesse, mis tekitavad pingeid ja nõuavad oskusi, et kohaneda ning hakkama saada. Samuti on keerulisemaks muutunud isiklikud ja tööalased suhted. Enne kui laine päris üle pea lööb on mõistlik abi otsida. Enamasti ei taheta ja pole ka põhjust aga kohe psühholoogi poole pöörduda. Üheks heaks võimaluseks on rääkida mõne sõbraga. Tihti aga on sõbral oma ettekujutus kuidas sa peaks oma elu elama (ja see ei lähtu mitte sugugi alati ainult sinu heaolust) ning lisaks tunneb ta neid inimesi, keda sinu jutt puudutab. Sageli tahaks, et teatud asjad jääksid aga pigem saladuseks ülejäänud tutvusringkonna eest. Kahjuks ei saa kunagi 100% kindel olla, et mingi juhuslik märkus sõbrale usaldatud mure või saladust päevavalgele ei too. Siin tulebki sulle appi sinu “võõras sõber”!

Broneeri aeg siin: https://agprojekt.simplybook.it/v2/#book

“Võõras sõber” on uudse lähenemisega nõustamisteenus. Üks vastuvõtt kestab järjest kuni kolm tundi, teenuse hind ei sõltu vastuvõtu pikkusest ehk puudub ajaline surve. Klient saab ise otsustada, kas talle piisab ühest vastuvõtust või soovib ta seda korrata. Võimalik on kokku leppida ka perioodilised kohtumised. Teenuse eesmärgiks on luua keskkond, kus kliendil on võimalus saada vabas, turvalises ja konfidentsiaalses õhkkonnas oma mõtetele, ideedele ja probleemidele erapooletut tagasisidet ja võimalust endasse vaadata, et seada eesmärke paremaks toimetulekuks ja/või kohanemiseks uute olukordade, tingimuste või inimestega nii isiklikus kui tööalases plaanis.

Ühe kuni kolmetunnise vastuvõtu hind on 45 EUR, hind sisaldab käibemaksu. Tasuda saab kohapeal sularahas või kaardiga, juriidilistel isikutel on võimalus tasuda ka ülekandega arve alusel.

Vastuvõtt toimub Tallinnas, aadressil Roosikrantsi 11 “Šveitsi maja” II korrusel.

Juhul kui soovid vastuvõtule tulla väljaspool vastuvõtu aega siis anna palun oma soovist telefoni või e-maili teel teada ja leiame sobiva aja.

Juriidilistel isikutel on võimalus kokkuleppida vastuvõtt ettevõtte ruumides (üle Eesti!), sellisel juhul palume sellest soovist samuti teada anda telefoni või e-maili teel.

Broneeri aeg siin: https://agprojekt.simplybook.it/v2/#book