Eesti suurima äriideede konkursi “Ajujaht” parimaks sotsiaalseks ettevõtteks valiti tööandjatele loodud nõustamisteenus Võõras Sõber, mis aitab ennetada ja paremini toime tulla tööstressi ja läbipõlemisega.

Nõustamisteenus Võõras Sõber seisab selle eest, et vaimse tervise probleemid ei oleks vähenenud töövõime põhjuseks ning juba selle lõksu langenud töötajatel oleks olemas tugi. Lahenduse muudab unikaalseks süsteem, mis võimaldab töötajatel pääseda nõustamisele anonüümselt ning tööandja tasub vaid toimunud nõustamissessioonide eest. Tänu sellisele lahendusele on võimalik ennetada läbipõlemist ja töötaja saab võimaluse end õigel hetkel aidata.

Ajujahi mentor ja SEB Balti äriarenduse strateegiajuht Andra Altoa ütleb, et Võõras Sõber täidab tööturul olulist ja kiirkäigul areneva tehnoloogilise suhtluse kõrval olulist tühimikku. “Meie käsutuses on üha enam tehnoloogiat ja meile meeldib, kui igapäevased toimetused saavad tehtud üha kiiremini ja digitaalselt. Võõras Sõber tegutseb traditsioonilises ja esmapilgul kitsas ärivaldkonnas, kuid nõudlus meile igiomase inimsuhtluse järele kasvab kiiresti. Võõra Sõbra väärtuspakkumine ja särav eestvedamine veenab, et sellest kasvab välja järgmine oluline Ajujahi edulugu,” lisas Altoa. Täispikka artiklit loe siit: http://www.ajujaht.ee/parimaks-sotsiaalseks-ettevotteks-valiti-noustamisteenus-vooras-sober/